HV732HTTE7153F
MFR.Part #
HV732HTTE7153F
JLCPCB Part #
C4096732
Description
-55℃~+155℃ 500mW 715kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS