SR732BTTD3R3J
MFR.Part #
SR732BTTD3R3J
JLCPCB Part #
C3911836
Description
-55℃~+150℃ 3.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS