SR732BTTDR866D
MFR.Part #
SR732BTTDR866D
JLCPCB Part #
C3985395
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 333mW 866mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS