RN73H1JTTD19R8B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD19R8B50
JLCPCB Part #
C3987478
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS