SR732ATTDR866D
MFR.Part #
SR732ATTDR866D
JLCPCB Part #
C2600249
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 333mW 866mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS