SR732BTTDR590D
MFR.Part #
SR732BTTDR590D
JLCPCB Part #
C2600565
Description
-55℃~+150℃ 333mW 590mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS