SLR1TTER383F
MFR.Part #
SLR1TTER383F
JLCPCB Part #
C4200368
Description
-55℃~+180℃ 1W 383mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS