SR732BTTDR390D
MFR.Part #
SR732BTTDR390D
JLCPCB Part #
C4353146
Description
-55℃~+150℃ 333mW 390mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS