SR732BTTDR487F
MFR.Part #
SR732BTTDR487F
JLCPCB Part #
C4336617
Description
-55℃~+150℃ 333mW 487mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS