RN73H1JTTD8162D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD8162D100
JLCPCB Part #
C4169061
Description
-55℃~+155℃ 100mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS