RK73H2ERTTD1600F
MFR.Part #
RK73H2ERTTD1600F
JLCPCB Part #
C5874604
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS