SR732BTTDR287F
MFR.Part #
SR732BTTDR287F
JLCPCB Part #
C2600544
Description
-55℃~+150℃ 287mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS