RN732BTTD3881A05
MFR.Part #
RN732BTTD3881A05
JLCPCB Part #
C4015468
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.88kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS