SR732BTTDR191F
MFR.Part #
SR732BTTDR191F
JLCPCB Part #
C2600355
Description
-55℃~+150℃ 191mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS