RN732BTTD5052D100
MFR.Part #
RN732BTTD5052D100
JLCPCB Part #
C4038086
Description
-55℃~+155℃ 125mW 50.5kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS