SR732BTTDR196F
MFR.Part #
SR732BTTDR196F
JLCPCB Part #
C2600288
Description
-55℃~+150℃ 196mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS