RN73H1JTTD22R9F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD22R9F25
JLCPCB Part #
C4143866
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS