SG73S1ETTP1963F
MFR.Part #
SG73S1ETTP1963F
JLCPCB Part #
C4336908
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS