SR732BTTDR150D
MFR.Part #
SR732BTTDR150D
JLCPCB Part #
C4093349
Description
-55℃~+150℃ 150mΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS