SR732BTTDR750D
MFR.Part #
SR732BTTDR750D
JLCPCB Part #
C2600512
Description
-55℃~+150℃ 333mW 750mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS