WR12X11R5FTL
MFR.Part #
WR12X11R5FTL
JLCPCB Part #
C3919926
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS