SG73P2ATTD9311F
MFR.Part #
SG73P2ATTD9311F
JLCPCB Part #
C3926591
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS