SR732BTTD4R99D
MFR.Part #
SR732BTTD4R99D
JLCPCB Part #
C2600346
Description
-55℃~+150℃ 333mW 4.99Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS