RK73G2ARTTD33R0D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD33R0D
JLCPCB Part #
C5851470
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS