SR732BTTD4R99F
MFR.Part #
SR732BTTD4R99F
JLCPCB Part #
C2599787
Description
-55℃~+150℃ 333mW 4.99Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS