RN73R2BTTD6421B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD6421B10
JLCPCB Part #
C4291601
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.42kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS