SR732BTTD3R32D
MFR.Part #
SR732BTTD3R32D
JLCPCB Part #
C2600252
Description
-55℃~+150℃ 3.32Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS