SG73S2ARTTD2703D
MFR.Part #
SG73S2ARTTD2703D
JLCPCB Part #
C6296096
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS