RN73R2ETTD5600A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5600A25
JLCPCB Part #
C2611728
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS