SR732BTTD33LJ
MFR.Part #
SR732BTTD33LJ
JLCPCB Part #
C2601462
Description
-55℃~+150℃ 333mW 33mΩ Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS