RN73H2BTTD6262C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6262C10
JLCPCB Part #
C2568948
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS