RN73R2ETTD2943F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2943F100
JLCPCB Part #
C2604584
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS