SR732ATTDR887D
MFR.Part #
SR732ATTDR887D
JLCPCB Part #
C2600498
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 333mW 887mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS