RN73H2ETTD4421F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4421F50
JLCPCB Part #
C4120769
Description
250mW 4.42kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS