SR732ATTD8R87D
MFR.Part #
SR732ATTD8R87D
JLCPCB Part #
C2600148
Description
-55℃~+150℃ 333mW 8.87Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS