SR732ATTDR604D
MFR.Part #
SR732ATTDR604D
JLCPCB Part #
C2600197
Description
-55℃~+150℃ 333mW 604mΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS