RN73H2ATTD3163B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD3163B50
JLCPCB Part #
C2545457
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS