SR732ATTD6R04F
MFR.Part #
SR732ATTD6R04F
JLCPCB Part #
C2599854
Description
-55℃~+150℃ 333mW 6.04Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS