SR732ATTD8R25D
MFR.Part #
SR732ATTD8R25D
JLCPCB Part #
C2600409
Description
-55℃~+150℃ 333mW 8.25Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS