SG73S1JRTTD2431D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD2431D
JLCPCB Part #
C7080043
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS