RN73R2BTTD1782B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1782B10
JLCPCB Part #
C2573155
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS