RN732BTTD2200B25
MFR.Part #
RN732BTTD2200B25
JLCPCB Part #
C4336302
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS