RK73B2ARTTD394G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD394G
JLCPCB Part #
C4190672
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 390kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS