SR732ATTD7R32F
MFR.Part #
SR732ATTD7R32F
JLCPCB Part #
C2599733
Description
-55℃~+150℃ 333mW 7.32Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS