SR732ARTTD7R15F
MFR.Part #
SR732ARTTD7R15F
JLCPCB Part #
C7016612
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS