RN73R2ATTD5970B05
MFR.Part #
RN73R2ATTD5970B05
JLCPCB Part #
C4087915
Description
-55℃~+155℃ 125mW 597Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS