SR732ATTD1R6J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ATTD1R6J
JLCPCB Part #
C4303292
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 1.6Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS