RN732BTTD34R8F50
MFR.Part #
RN732BTTD34R8F50
JLCPCB Part #
C4017463
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS