SR732ATTD4R3G
MFR.Part #
SR732ATTD4R3G
JLCPCB Part #
C2599907
Description
-55℃~+150℃ 333mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS