RN73R2BTTD2612A25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2612A25
JLCPCB Part #
C3954769
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS